KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO WARSZAWA

Kurs ogólny języka angielskiego – General EnglishPierwsza lekcja gratis

Certyfikowane kursy General English zostały opracowane tak, aby doskonalić umiejętności językowe oraz pomóc opanować angielski jako drugi język. Z zaangażowaniem pracujemy na poprawą podstawowych zdolności czytania, pisania, mówienia oraz słuchania od poziomu początkującego A1 do średniozaawansowanego B1.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele zapewniają opanowanie języka poprzez zwiększenie umiejętności w zakresie gramatyki, sprawią także, że wymowa stanie się bardziej naturalna oraz łatwiejsza do zrozumienia.

Naszym celem na wyższych poziomach jest rozwinięcie umiejętności w takim stopniu, aby praca i nauka w środowisku anglojęzycznym nie stanowiły żadnego problemu.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Kurs egzaminacyjny Cambridge

Cambridge First Certificate in English (FCE) jest certyfikatem potwierdzającym znajomość języka na poziomie ponad zaawansowanym (upper-intermediate). Świadczy o umiejętności posługiwania się Angelskiegojęzykiem angielskim na co dzień w mowie i piśmie na poziomie B2, C1 lub C2.

Każdego roku tysiące osób, chcąc polepszyć swoje perspektywy zawodowe i edukacyjne, decydują się na podejście do egzaminu FCE. Certyfikat ten jest doskonale znany w środowisku uniwersyteckim, na rynku pracy oraz w innych organizacjach i dowodzi opanowania języka angielskiego w stopniu znacznym.

Kurs języka biznesowego

Kurs English for Business (EFB) jest dostosowany do standardów Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Uznawany jest przez pracodawców oraz uczelnie wyższe za potwierdzenie biegłości językowej szczególnie w zakresie biznesu.

EFB jest bardzo intensywnym i dynamicznym kursem, który zapewnia przystępne wprowadzenie do kluczowych zagadnień dzisiejszego świata biznesu, a także pomaga lepiej go zrozumieć i rozszerzyć wiedzę na jego temat.

Kurs zawiera przegląd popularnych zagadnień biznesowych. Uczestnicy doskonalą umiejętności przygotowywania prezentacji, uczestniczenia w spotkaniach biznesowych, pisania raportów, prowadzeniu korespondencji biznesowej, poznają aspekty obsługi klienta oraz negocjacji.

Kurs maturalny

Kurs dostosowany do osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Zawiera ćwiczenia, które pomagają w usystematyzowanie słownictwa podstawowego oraz bardziej zaawansowanego.

W ramach kursu udoskonalisz swoje umiejętności słuchania, pisania, rozumienia tekstu czytanego oraz mówienia. Dzięki dużej różnorodności materiałów zapoznasz się też z szerokim zakresem słownictwa i będziesz miał szansę na uzyskanie jak najlepszych wyników.

angielski

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

Ul. Wita Stwosza 32
02-661 Warszawa

Kontakt


email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.