Jesteś uprawniony do 50% zniżki?

Lingua Session oferuje swoim  studentom i ich bliskim korzystne zniżki. Jeżeli zapiszesz się na kurs z drugą osobą, jedno z was będzie uprawnione do 50% zniżki za zajęcia.

 

Zapisy on-line!

 

Więcej

Specjalne oferty dla firm

Korzyści z programów językowych w Lingua Session. Jedne firmy oferują pakiety motywacyjne dla pracowników, drugie zaś przyjmują strategię umysłową za granicą. Inwestycja w umiejętności językowe pracownika wpływa korzystnie na rozwój firmy na dłuższą metę. Lingua Session poprawi umiejętności językowe Twojego zespołu oraz kadry nadzorczej Twojej firmy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Lingua Session oferuje szeroki wachlarz programów językowych. Zapoznaj się z ofertą, która najbardziej odpowiadałaby Twojej firmie lub zapytaj o stworzenie indywidualnego rozwiązania dla potrzeb Twojej firmy.

Kursy przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe w biznesie lub dla innych potrzeb. Program kursu może być zorganizowany dla wybranego języka na dowolnym poziomie.

Niezależnie od wybranego programu językowego, decyzja ta wpłynie korzystnie na Twoich pracowników, jak również będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi Twojej firmy. Jesteśmy doskonale przygotowani do projektowania i realizowania specjalnych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zdecydujesz się na przesłanie do nas zapytania w kwestii ustalenia indywidualnego programu dla Ciebie, Twojej firmy i Twoich pracowników. My natomiast zapewnimy niezobowiązującą bezpłatną wycenę w oparciu o program, który chcielibyśmy dostosować do potrzeb i do możliwości finansowych firmy.

Nasza profesjonalna kadra nauczycieli prowadzi kursy w dowolnym miejscu w kraju. Jeśli posiadasz zaplecze do szkolenia swoich pracowników, my zapewnimy profesjonalną kadrę nauczycieli. Nie ważne gdzie jesteś, jeśli nas nie znajdziesz, my znajdziemy Ciebie.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

LINGUA SESSION - Szkolenia językowe dla firm w Krakowie

Referencje

Lingua Session miała przyjemność być odpowiedzialna za program nauki języka norweskiego dla pracowników firmy Nordic Semiconductor w Krakowie w 2015 roku. Kurs trwał 6 miesięcy, doceniamy referencje otrzymane od Nordic Semiconductor. Zapraszamy do zapoznania z otrzymaną opinią.

Czytaj referencje...

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

Ul. Św. Filipa 23
31- 150 Kraków

Kontakt


email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.