KURSY JĘZYKA POLSKIEGO KRAKÓW

Język polski dla obcokrajowcówAkcja motywacja

Nasze kursy pomogą Ci rozwinąć wszystkie kompetencje językowe, jednak największą uwagę skupią na ćwiczeniu swobodnego wypowiadania się. Dzięki naszym wykwalifikowanym lektorom będziesz prawidłwowo mówił, słuchał, czytał i pisał w języku polskim. Aby poprawić Twoją językową swobodę i pewność siebie w mówieniu, przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo scenek rodzajowych z życia codziennego i dialogi, w których będziesz uczestniczyć odgrywając swoją rolę. Nasze ćwiczenia przygotowane są dla uczniów na poziomach od A1 (początkujący) do B1 (średniozaawansowany).

Wybór najlepszych i najbardziej wyspecjalizowanych nauczycieli języka polskiego w Krakowie jest kluczem do Twojego sukcesu.

Egzaminy językowe Lingua Session Polskiego przeprowadzane są zgodnie
z CEFR, europejskim wyznacznikiem poziomów biegłości językowej, od poziomu
A1 aż do najwyższego C2.

Niezależnie od tego czy się uczysz, pracujesz czy zwyczajnie masz ochotę podszkolić swój język, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

POLSKIEGORozwijaj swój język i zyskaj pewność w posługiwaniu się nim, dzięki nauce popularnych i użytecznych zwrotów i wyrażeń.

Celem naszych kursów jest pomoc w rozwijaniu ogólnych umiejętności komunikowania się w języku polskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w większości sytuacji w jakich się znajdziesz. Kursanci poznają również szeroki zakres słownictwa i przydatne wyrażenia.

Nasze zajęcia realizowane są w grupach i indywidualnie. Specjalistyczne teksty i popularne słownictwo pomogą w utrwaleniu materiału i osiągnięciu biegłości w języku ogólnym i zawodowym.

POLSKIEGO

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

Ul. Św. Filipa 23
31- 150 Kraków

Kontakt


email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.