KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO KRAKÓW​

Doskonal swoje umiejętności językowe – General GermanAkcja motywacja

Nasze kursy pomogą Ci rozwinąć wszystkie kompetencje językowe, jednak największą uwagę skupią na ćwiczeniu swobodnego wypowiadania się. Dzięki naszym wykwalifikowanym lektorom będziesz prawidłwowo mówił, słuchał, czytał i pisał w języku niemieckim. Aby poprawić Twoją językową swobodę i pewność siebie w mówieniu, przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo scenek rodzajowych z życia codziennego i dialogi, w których będziesz uczestniczyć odgrywając swoją rolę. Nasze ćwiczenia przygotowane są dla uczniów na poziomach od A1 (początkujący) do B1 (średniozaawansowany).

Wybór najlepszych i najbardziej wyspecjalizowanych nauczycieli języka niemieckiego w Krakowie jest kluczem do Twojego sukcesu.

Egzaminy językowe Lingua Session Deutsch przeprowadzane są zgodnie z CEFR, europejskim wyznacznikiem poziomów biegłości językowej, od poziomu A1 aż do najwyższego C2.

Niezależnie od tego czy się uczysz, pracujesz czy zwyczajnie masz ochotę podszkolić swój język, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Język niemiecki w turystyce

Celem naszych kursów jest pomoc w rozwijaniu ogólnych umiejętności komunikowania się w języku niemieckim na potrzeby przemysłu turystycznego. Ukończenie naszego kursu pozwoli na swobodne posługiwanie się językiem niemieckim zarówno w mowie, jak i w piśmie w większości sytuacji w jakich się znajdziesz. Kursanci poznają również w szerokim zakresie słownictwo i wyrażenia powszechnie używane w turystyce na całym świecie.

Nasze zajęcia realizowane są w grupach i indywidualnie. Specjalistyczne teksty i szeroki zakres słownictwa pomogą w utrwaleniu materiału i osiągnięciu biegłości w języku ogólnym i zawodowym.
Rozwijaj swój język, a wraz z nim pewność siebie, wybierając słownictwo specjalistyczne w zakresie proponowanej przez nas tematyki:Deutsch

  • Agent biura podróży
  • Linie lotnicze
  • Firmy przewozowe
  • Przewodnik wycieczek
  • Obsługa baz noclegowych
  • Usługi i atrakcje

Do rozpoczęcia kursu wymagana jest znajomość języka na poziome A2. Aby otrzymać dalsze informacje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Deutsch

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

Ul. Św. Filipa 23
31- 150 Kraków

Kontakt


email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.