KURSY JĘZYKA WŁOSKIEGO KATOWICE

Doskonal swoje umiejętności językowe – General ItalianAkcja motywacja

Nasze kursy pomogą Ci rozwinąć wszystkie kompetencje językowe, jednak największą uwagę skupią na ćwiczeniu swobodnego wypowiadania się. Dzięki naszym wykwalifikowanym lektorom będziesz prawidłwowo mówił, słuchał, czytał i pisał w języku włoskim. Aby poprawić Twoją językową swobodę i pewność siebie w mówieniu, przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo scenek rodzajowych z życia codziennego i dialogi, w których będziesz uczestniczyć odgrywając swoją rolę. Nasze ćwiczenia przygotowane są dla uczniów na poziomach od A1 (początkujący) do B1 (średniozaawansowany).

Wybór najlepszych i najbardziej wyspecjalizowanych nauczycieli języka włoskiego w Katowicach jest kluczem do Twojego sukcesu.

Egzaminy językowe włoskiego Lingua Session Italiano przeprowadzane są zgodnie z CEFR, europejskim wyznacznikiem poziomów biegłości językowej, od poziomu A1 aż do najwyższego C2.

Niezależnie od tego czy się uczysz, pracujesz czy zwyczajnie masz ochotę podszkolić swój język, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Rozwijaj swój język i zyskajItaliano pewność w posługiwaniu się nim, dzięki nauce popularnych i użytecznych zwrotów i wyrażeń.

Celem naszych kursów jest pomoc w rozwijaniu ogólnych umiejętności komunikowania się w języku włoskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w większości sytuacji w jakich się znajdziesz. Kursanci poznają również szeroki zakres słownictwa i przydatne wyrażenia.

Nasze zajęcia realizowane są w grupach i indywidualnie. Specjalistyczne teksty i popularne słownictwo pomogą w utrwaleniu materiału i osiągnięciu biegłości w języku ogólnym i zawodowym.

Italiano

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

ul. Opolska 22
40-013 Katowice

Kontakt


email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.