The school of foreign languages

In order to teach a language, theoretical and pedagogical knowlege is essential - therefore, we work exclusively with qualified teachers either they are native speaker or Polish citizens who have minimum 10 years experience or completed a linguistic/pegagogical education.
 
Class room conversations with native speaker enable our students to achieve a correct phonetic pronunciation. Having grown up with the language and culture native speakers are able to convey "insider knowledge" as well as guidelines for work and living in the country.

 

     Tel. + 48 787 106 079

       Lingua Session - we add value to the process … 


"Najlepsza szkoła językowa ! Najlepszy kurs !"

Od października uczęszczam na kurs norweskiego do szkoły językowej Lingua Session. Jest to najlepiej spędzony czas w ciągu całego tygodnia ! Prowadzący Kris dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu w wykonywanie swojej pracy potrafi czynić cuda ! Najlepszy prowadzący jakiego miałam okazje spotkać na swojej drodze w nauce języków ! Polecam gorąco.

Marcelina Siąkała - - 20.02.2018

"Kurs norweskiego"

Jestem bardzo zadowolony z kursu norweskiego z Krisem, zaròwno z organizacji jak i z zajęć. Będę z przyjemnością kontynuować.

Marco Longo - 18.01.2018

"Opinia o nauczycielu, opinia o szkole"

Uważam, że zajęcia w Linguasession są bardzo dobrze zorganizowane, wszystko jest uporządkowane, dzięki temu uczniom przyswaja się wiedzę w sposób szybki i przyjemny. Nauczyciel Kris bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, 2-godzinne spotkanie mija jak krótka chwila, bezstresowo można nauczyć się podstaw języka, dodatkowo zawsze dołoży jakąś ciekawostkę o tradycjach, kulturze i mieszkańcach Norwegii. Tematyka zajęć dobrze przygotowuje uczniów do egzaminu końcowego. Ogromnym plusem jest to, że zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a nie tak jak w innych szkołach-2 razy/tydzień, dlatego nawet osoba pracująca jest w stanie pogodzić je z innymi obowiązkami. Na jesień z pewnością udam się na poziom A2.

Ewelina - - 17.01.2018

"ŚWIETNY KURS "

Uczęszczam na poziom A2 i jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie ma monotonii, na zajęciach możemy poćwiczyć również mówienie, co jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo fajny podręcznik i ćwiczenia (które są wliczone w cenę), można się osłuchać z językiem. Podoba mi się również rzeczowe i profesjonalne podejście nauczyciela, czyli Krisa. Polecam!

Dominika Pasek - 17.01.2018

"Naprawdę warto!"

Bardzo przystępnie podany materiał. Po zakończeniu kursu A1 podstawy opanowane i z przyjemnością przystępuję do dalszej nauki w tej szkole. Super. Polecam z czystym sumieniem.

Małgorzata Zuziak - - 03.03.2016

"Polecam zajęcia u Krisa!"

Kris to nauczyciel dla osób, które nie lubią się lenić. Zadaje dużo, odpytuje, to on wyznacza poziom (wysoki), a nie dostosowuje się do grupy. Uczyłem się wcześniej 3 języków u kilkunastu nauczycieli, ale Kris to mój najlepszy nauczyciel ever! Do tego świetne poczucie humoru:) Polecam!

Jarek - 03.10.2015

"Bardzo fajny kurs-warto"

Długo szukałam szkoły oferującej naukę jęz. norweskiego i skusiła mnie oferta Lingua Session. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Lektor cierpliwie tłumaczy problemowe zagadnienia do momentu kiedy wszystko jest jasne:) Na kursie uczymy się języka kompleksowo. Myślę, że zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana znajdzie tu coś dla siebie:)

Agnieszka Dziuba - 26.09.2015

"Praktycznie i intensywnie"

Intensywne i ciekawe zajęcia w miłej atmosferze, prowadzone w oparciu o praktyczny, autorski podręcznik. To, czego zwykle naucza się w innych szkołach przez min. 4 semestry, w Lingua Session jest do osiągnięcia w rok. Do tej pory uczęszczałam na zajęcia na poziomach A1 i A2 u Krisa i jestem bardzo zadowolona z wyników. Polecam!

Ewa Bukowska - 22.09.2015

"Dobry wybór!"

Byłam na kursach w na prawdę wielu różnych szkołach językowych i muszę powiedzieć, że z nich wszystkich Lingua Session jest wg mnie najlepsza. Wysoki poziom nauczania, dobre metody i dużo przydatnych materiałów. Do tego super rabaty i zniżki, więc kursy się na prawdę opłacają, polecam!

Natalia Bełdowska - 20.09.2015

"Porządnie i ciekawie"

Mogę polecić z czystym sumieniem kurs norweskiego w tej szkole. Wszystko co potrzebne do nauki podane jak na tacy, plus masa ciekawostek o samym kraju i języku. Prowadzący wiedzą co robią. Przeszłam już prawie całą ścieżkę ze znacznie lepszymi efektami, niż spodziewałam się osiągnąć na początku. Polecam niezdecydowanym, warto :)

Natalia Tańcula - 18.09.2015

"zajęcia z norweskiego"

Jako była kursantka kursu j. norweskiego na poziomie B1 u Krisa, chciałabym polecić wszystkim zajęcia oraz zachęcić do systematycznej nauki. Na każdych zajęciach byłam dobrze zaopatrzona w dodatkowe materiały oprócz bieżących książek. Kris cierpliwie zachęcał do komunikacji w j. norweskim dzięki czemu zredukowałam barierę językową. :)

Kinga Broton - 16.09.2015

"Kurs języka norweskiego "

Kurs języka norweskiego z native speaker'em spełnił wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalne podejście i doświadczenie prowadzącego oraz przyjemna atmosfera zajęć przyczyniły się do błyskawicznie osiągniętych efektów. Skuteczna nauka w szybkim tempie, polecam!

Jagoda Cząstkiewicz - 16.09.2015

"Super kurs!"

Fajna szkoła, dobrze uczą, polecam.

Martyna Jurys - 16.09.2015

"Wysoki poziom - polecam"

Nigdy wcześniej nie uczyłam się norweskiego, widać, że lektorom zależy, jest dużo zadań domowych, rozmów, warto.

Mariusz Piekiełko - 16.09.2015

"Naprawdę intensywna nauka"

Zajęcia z native speakerem śmieszne i ciekawe, zna dużo historyjek o swoim kraju i ma ogrooomną cierpliwość. Polecam.

Żaneta - 15.09.2015

"Polecam ten kurs"

Byłem na kursie B1, teraz mieszkam w Norwegii i sobie radze. Lektor-konkretny, wie jak przekazać wiedzę i to jest duży plus. Poza tym miła atmosfera na zajęciach.

Arek Pawlus - 14.09.2015

You need to be a Lingua Session student to make a review. This way we can guaranty the validity of the reviews.